toTop

درباره شکلات سحرآمیز

About US
درباره ما
شرکت فرازین خانه شکلات در تیرماه سال ۱۳۸۷جهت تولید انواع شکلات تاسیس گردید. در ابتدا فعالیت خود را با تولید شکلات صنعتی (انواع کرم کاکائو و شکلات قالبی) بعنوان محصول واسط برای کارخانجات کیک و کلوچه و بستنی آغاز کرد و بعد بسرعت با کمک نیروهای خلاق و خوش فکر و جوان بخشهای تولید انواع فراورده های تزئینی قنادی دسر و بستنی و تولید دراژه های متنوع را به حیطه کاری خود افزود و با اهتمام و سعی شبانه روزی بهبود روزافزون کیفیت محصولات خود را مدنظر قرار داد به نحوی که امروز محصولات این شرکت با برند سحرآمیز آشنای اکثر واحدهای صنعتی و کارگاههای شیرینی و دسر و قنادانی است که از شکلات صنعتی شکلاتهای مقاوم به حرارت و انواع فراورده های تزیینی مانند انواع ترافل و مروارید و چانک و... استفاده می نمایند.

بسیاری از محصولات سحرآمیز جزو تولیدات داخلی منحصر بفرد بوده و مشابه داخلی ندارد.

سحرآمیز اولین تولید کننده انواع ترافل توپی (ساده و متالیک) انواع مرواریدهای رنگی (ساده و متالیک) انواع ورمیشل(ساده و متالیک) و انواع چانک (ساده و متالیک) می باشد.
در دنیای دراژه نیز سحرآمیز اولین مبدع استفاده از شیرینی سنتی با روکش شکلاتی (بیسکلات) و کراکرنمکی با روکشی شکلاتی (استیکس) میباشد.
به اذعان مشتریان کیفیت محصولات سحرآمیز در طول این سالها دائماً در حال ارتقا بوده و با تنوع خود آنان را از استفاده از مشابه خارجی بی نیاز می سازد.
همکاران سحرآمیز در بخش های کنترل کیفیت و تحقیق و توسعه با دقت نظر فراوان خود تولید محصولات با کیفیت از مواد اولیه مرغوب را فراهم می نمایند.

در سحرآمیز هر روز نو با محصولی نو آغاز می شود.
روز نو
محصول نو
^